Sipariş Ver English İletişim Anasayfa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

UGODOG DEMO VİDEOLAR
BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?
KULLANANLAR NE DİYOR?
Seçil, Ankara

Ugodog'u, Türkiye'de satışa sunulduğunda ilk alanlardan biriyim. Ugodog®'u, tuvalet eğitimini henüz tamamlamamış, 8 aylık Golden'ım için almıştım. İlk başta köpeğimizi bu aletin üzerine çıkarmakta zorlandık, fakat bir kere alıştıktan sonra da çok rahat ettik! Sabah çok erken kalkıp pijamalarla sokağa fırlamaktan ya da...

Devamı

UGODOG, bu yenilikçi iç mekan köpek tuvaletinin memnun kullanıcılarından haberler almaktan mutluluk duyar. Lütfen bize ulaşın.

UGODOG, size, köpeğinize tuvalet eğitimi vermenizde yardımcı olan
iç mekan köpek tuvaletini sunmaktan gurur duyar. Eğer siz de
UGODOG’u kullanan memnun kullanıcılardan biriyseniz
aktaracaklarınızı duymak isteriz.

 • Tülay, Ankara

  Ugodog süper bir ürün. Sağladığı rahatlığı, evini köpeğiyle paylaşan tüm ailelerin
  de bilmesini ve yaşamasını isterim. Çok teşekkürler!

 • Gizem, Antakya

  Ugodog çok güzel bir ürün. Çok beğendim, içine gazete kağıdı koydum, oğlum hemen
  anladı. Islak ve kokan gazetelerden kurtuldum. Herkese kesin tavsiyem!

 • Seçil, Ankara

  Ugodog’u, Türkiye’de satışa sunulduğunda ilk alanlardan biriyim. Ugodog®’u, tuvalet eğitimini henüz tamamlamamış, 8 aylık Golden’ım için almıştım. İlk başta köpeğimizi bu aletin üzerine çıkarmakta zorlandık, fakat bir kere alıştıktan sonra da çok rahat ettik! Sabah çok erken kalkıp pijamalarla sokağa fırlamaktan ya da köpeğim evde yalnız kaldığında tuvaletini uzun süre nasıl tutacak diye kendimle savaşmaktan kurtuldum! Ayrıca, köpeğim artık sıkışmadan dilediği zaman tuvaletini yapabiliyor . Çalışan birisi olarak, bunu bilmek benim için çok rahatlatıcı.

 • Serra, İstanbul

  Ugodog süper. Türkiye'ye geldiği için çok mutlu oldum. Köpeğim de ben de çok sevdik, hatta ikinciyi aldık. Teşekkürler!

 • Franco, London

  Köpeğimiz aynı pedi ikinci kez kullanmadığından, günde 4-5 ped harcıyorduk. Ayrıca sürekli pedle oynayıp tuvaletinin etrafa bulaşmasına sebep oluyordu. Ugodog® bu problemi çözdü. Ugodog® kesinlikle pedlere göre çok daha kullanışlı.

 • Andreas, Stockholm

  Her akşam eve geldiğimde köpeğimin yerlere bulaşmış tuvaletiyle karşılaşırdım. Bilirsiniz, pedler tuvaleti hemen emmez. Köpeğim tuvaleti emilmeden üzerine bastığı için bütün yerler mahvoluyordu. Ayrıca haftada 30'luk bir paket ped bitirdiğimiz için oldukça da masraflıydı. Ugodog® sayesinde artık bu sorunları yaşamıyoruz. Ayrıca her hafta çöpe çarşaf çarşaf ped atmamak kesemiz kadar içimizi de rahatlattı.

 • Sandra, Spring Hill, Florida

  Ugodog® elime geçen cuma günü ulaştı ve köpeklerim ona şimdiden alıştılar bile. 2 köpeğim olduğu için bir tane daha sipariş vereceğim. Ayrıca arkadaşlarıma da hediye etmeyi düşünüyorum. Ürününüze bayıldım. Çok teşekkürler.

 • Kim, Ravenna, Ohio

  Ugodog®'a bayılıyorum. Çok ucuz, ve temizlemesi çok kolay. Köpeğimin alışması yalnızca 10 dakika sürdü. Üstelik yerini değiştirsem bile gidip bulup Ugodog®'a yapıyor. Hayatımı ne kadar kolaylaştırdığınızı anlatamam.

 • Debbie, Manitoba, Canada

  Ugodog®'u bulmadan önce başımız gerçekten dertteydi. Lucy, bütün köpekler gibi gazete kağıtlarını ve pedleri parçalamaya bayıldığından ve burada çok sert geçen kış aylarında tuvalet için sürekli dışarıda gezmek gibi bir şansımız olmadığından Ugodog® bizim için muhteşem bir çözüm oldu. Kullanımı da temizlemesi de çok kolay.

 • Carol, Indianapolis, Indiana

  Ugodog®'u alalı yaklaşık 1 ay oldu. Köpeğim ilk zamanlar alışmakta biraz zorlandı. 2.hafta boyunca "Abbie'nin tuvaleti!" diyerek sonunda onu alıştırdık. Şimdi çok rahatız, onu dışarı çıkaramadığımızda işini Ugodog®'la hallediyor. Sizlere çoook teşekkür ederim!

 • Anna Maria, London

  Ugodog®, pedle kıyaslandığında çok hesaplı. Ayrıca köpeğimiz Ugodog®'u ped gibi parçalayamıyor. Bu sayede patileri, dolayısıyla evimiz temiz kalıyor. Çok basit ve harika bir fikir. Merak ettiğim şey, bunca zaman nasıl olmuş da kimse İngiltere'de böyle bir ürün satmamış.

 • Leslie, New York

  Ugodog® muhteşem bir ürün. Ben içine gazette kağıdı koyarak kullanıyorum ve Diego (Yorkshire Teriyer cinsi köpeğim) %99 Ugodog®'a yapmaya başladı bile. Ugodog® beni tuvalet eğitiminin bütün zorluğundan ve stresinden kurtardı. Çok teşekkür ederim!!!