Sipariş Ver English İletişim Anasayfa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

UGODOG DEMO VİDEOLAR
BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?
KULLANANLAR NE DİYOR?
Seçil, Ankara

Ugodog'u, Türkiye'de satışa sunulduğunda ilk alanlardan biriyim. Ugodog®'u, tuvalet eğitimini henüz tamamlamamış, 8 aylık Golden'ım için almıştım. İlk başta köpeğimizi bu aletin üzerine çıkarmakta zorlandık, fakat bir kere alıştıktan sonra da çok rahat ettik! Sabah çok erken kalkıp pijamalarla sokağa fırlamaktan ya da...

Devamı

UGODOG HAKKINDA

Sizin ve en yakın arkadaşınızın rahatlığı için tasarlanmış
yepyeni bir çözüm: Ugodog® Köpekler için Ev Tuvaleti.

Ugodog®, köpeğinizin ev tuvalet alışkanlığı için geliştirilmiş yepyeni bir çözümdür. Özel tasarımlı ızgara yüzeyi sayesinde köpeğinizin tuvaletini patilerine bulaştırmadan iç haznesine geçirir. Böylece hem köpeğiniz hem de eviniz temiz kalır.

Islak gazete parçalarına, ya da pahalı köpek pedlerine şık ve hesaplı bir alternatif olan Ugodog®, sürekli yenilenmesi gereken pedlere gerek bırakmadığı için hem ekonomik hem de çevre dostu bir üründür. Ugodog®'u kolayca temizleyebilir, uzun süre kullanabilirsiniz.

Büyük ırklar için "Duble Ugodog" geldi!

Duble Ugodog, iki Ugodog'un bir bağlantı aparatıyla birbirine eklenmesi ile oluşur.
İki Ugodog birbirine sıkıca kilitlenerek, 67 x 97 x 2.5 cm büyüklüğünde, tuvaleti dışarıya sızdırmayacak bir yüzey elde edilir.

* Resimdeki renkler temsilidir. Ugodog kakao rengi, bağlantı aparatı ise şeffaftır.

Neden Duble Ugodog?

Duble Ugodog sayesinde daha geniş yüzey elde edilirken, tuvaleti temizlemek hala çok kolaydır.
İki Ugodog'un birleştirilmesi yerine büyük bir Ugodog tasarlansaydı, temizliği çok zor olabilirdi.
Tek Ugodog'un boyutları, onu yerden kaldırıp, tuvalete döküp, lavaboda veya küvette yıkamak için çok uygun. Üstelik Duble Ugodog'u dilediğiniz zaman ikiye ayırıp tek olarak kullanabilir, seyahatlerinizde yanınızda taşıyabilirsiniz.