Sipariş Ver English İletişim Anasayfa

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

UGODOG DEMO VİDEOLAR
BUNLARI BİLİYOR MUSUNUZ?
KULLANANLAR NE DİYOR?
Seçil, Ankara

Ugodog'u, Türkiye'de satışa sunulduğunda ilk alanlardan biriyim. Ugodog®'u, tuvalet eğitimini henüz tamamlamamış, 8 aylık Golden'ım için almıştım. İlk başta köpeğimizi bu aletin üzerine çıkarmakta zorlandık, fakat bir kere alıştıktan sonra da çok rahat ettik! Sabah çok erken kalkıp pijamalarla sokağa fırlamaktan ya da...

Devamı

UGODOG, bu yenilikçi iç mekan köpek tuvaletinin memnun kullanıcılarından haberler almaktan mutluluk duyar. Lütfen bize ulaşın.

UGODOG, size, köpeğinize tuvalet eğitimi vermenizde yardımcı olan
iç mekan köpek tuvaletini sunmaktan gurur duyar. Eğer siz de
UGODOG’u kullanan memnun kullanıcılardan biriyseniz
aktaracaklarınızı duymak isteriz.


 • Ugodog® nedir?

  Ugodog®, köpekler için tasarlanmış yepyeni bir ev tipi köpek tuvaletidir. Başta
  dişi köpekler olmak üzere her cins ve büyüklükte köpek için uygundur. Doğru
  kullanıldığında, köpeğinizin patilerinin, ve dolayısıyla evinizin kuru ve temiz
  kalmasını sağlar.

 • Nasıl çalışır?

  Ugodog®'un sırrı, haznenin üzerine tam oturan ve köpeğinizin patilerinin kuru kalmasını sağlamak üzere özel tasarlanmış ızgara sistemidir. Izgaranın aralıkları köpeğinizin patilerinin rahat edeceği kadar küçük, idrarı hemen alt hazneye geçirecek kadar geniş tasarlanmıştır. Ayrıca köpeğinizin katı dışkısı ızgaranın altına geçmediğinden temizlemesi çok kolaydır.

 • Ugodog®'un içine ped ya da gazete kağıdı koymak gerekli mi?

  İsterseniz koyabilirsiniz, ama kesinlikle bu bir gereklilik değil. Biriken tuvaleti akşamları götürüp tuvalete dökmek yeterlidir. Eğer koyarsanız da, ızgaralar sayesinde köpeğiniz bunlara ulaşıp parçalayamayacaktır.

 • Neden UGODOG® pedden daha iyi?

  Herşeyden önce, bebek bezleri gibi köpek pedleri de geri dönüşümü çok zor olduğundan çevre için çok zararlıdır. Yıllık ped tüketiminizi bir düşünün. Ugodog®'u bir kere alırsınız ve ped kullanmanıza gerek kalmaz. Bununla birlikte köpek pedleri, köpeğinizin patilerinin ıslanmasını engelleyemez. Ayrıca köpekler genellikle pedlerle oynayıp parçalamayı çok sevdiğinden etrafın kirlenmesini engelleyemeyebilirsiniz.

 • Ugodog®'u temizlemesi kolay mı?

  Kesinlikle evet. Ugodog®'un ızgarası 2 parçadan oluşur. Bu da musluk altında kolaylıkla yıkamanızı sağlar. Ayrıca yüzeyi kağıt havlu ya da bir bezel kolaylıkla silinebilir. Ağırlığı 1.5 kg'nin de altında olduğundan kolaylıkla kaldırıp tuvalete dökebilirsiniz. Eğer köpeğiniz Ugodog®'a kakasını da yaparsa, ızgaralar kakayı alta geçirmeyecektir. Kolaylıkla alıp atabilirsiniz. Maksimum temizlik için Ugodog®'u haftada bir hafif bir deterjanla yıkamanızı ya da ıslak bir mendille silmenizi tavsiye ederiz.

 • Köpeğimi pede yapmaya eğitmiştim, Ugodog®'a alışmakta zorlanır mı?

  Eğer köpeğiniz pede yapıyorsa Ugodog®'a alışması çok daha kolay olacaktır. Ugodog®'u pedi serdiğiniz yere koyarak başalyın ve köpeğinize her defasında artık buraya yapması gerektiğini söyleyip, her yapışıında da onu ödüllendirin.

 • Köpeğim henüz yavru, Ugodog®' nasıl alıştırırım?

  Yavru köpekleri Ugodog®' alıştırmak, yeni tuvalet eğitimi verir gibi biraz daha zaman alıcı olabilir. Köpeğiniz eve ilk geldiğinde mutlaka onu evin bir bölümüne geçmemek üzere sınırlamalısınız. Ugodog®'u bir duvarın önüne koyun. Köpeğinizin yasaklı olduğu bölgeye çok yakın olmamasına dikkat edin. Köpekler yemek yedikleri yerle tuvaletlerinin yakın olmasından hoşlanmazlar, mutlaka arada mesafe olsun. Başlangıçta her sabah kalktığında ve öğünlerden 2 saat sonra Ugodog®'a yapmaya teşvik edin. Ugodog®'un içine köpeğinizin idrarından birkaç damla, ya da idrarlı küçük bir havlu koymanız da faydalı olacaktır. Köpeğinizi tuvalete eğitirken, her başarısı için ödüllendirin ama asla azarlamayın.

 • Ugodog®'u nereye koyabilirim?

  Ugodog®'un şık görünümü ve doğal rengi sayesinde evinizin her yerine koyabilirsiniz. Köpeğinizin yemek yediği ve uyuduğu yere mesafeli olsun yeter.

 • Ugodog®'un ebatları nedir?

  Ugodog®, 67 x 48.5 x 2.5 cm büyüklüğündedir.

 • Ugodog® büyük köpekler için de uygun mu?

  Evet, Ugodog® her boy köpeğe uygundur. Ayrıca büyük ırklar için Duble Ugodog var! İki Ugodog'u özel tasarlanmış bağlantı aparatıyla birleştirerek iki katı büyüklükte bir tuvalet oluşturabilirsiniz. Üstelik temizlerken ikiye ayırabileceğiniz için Duble Ugodog hala lavaboda yıkamaya uygundur.

 • Ugodog® yavru köpeğimin küçük patileri için güvenli mi?

  Ugodog®'un köpek tutkunu tasarımcıları, onu tasarlarken köpeklerin her türlü rahatını düşünmüşler. Ugodog®'un ızgara delikleri, yavru köpeklerin küçük patilerinin bile sıkışmayacağı kadar küçük, yüzeyi ise rahatlıkla yürüyebileceği kadar geniş.

 • Ugodog ne renktir ve hangi malzemeden üretilmiştir?

  Ugodog® kaliteli plastikten üretilmiştir ve kakao rengidir. Her türlü ev mobilyasıyla uyumlu olması düşünülerek tasarlanmıştır.